Arama Sonuçları

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  1. Erkan Karabulut

Deadlift ve bel

Savaş Hocanın Deadlift sırt hareketi değildir dediğini hatırlıyorum video değildi sanırım face de paylaşmıştı. Ve illa yapmanız da gerekmıyor demişti.Burakho' nun dediği gibi bütün vücudu çalıştıran bi harekettir. Hiç yapmadıysan kendin yapmaya çalışma bi hocadan yardım iste hareketi göstersin...
  2. Erkan Karabulut

Whatsap grubu

http://www.fitnessbilim.com/forum/tanis-amp-kaynas/2721-whats-up-grubunu-kurdum-4.html Arkadaslar sanırım bi grup kurmuş konuyu inceleyebilirsin.
  3. Erkan Karabulut

Arkadaşlar eksik yerlerimi söylermisiniz

Alt göğüs ve mide ye biraz daha yüklenebilirsin. Bi de dedikleri gibi pozların doğru değil daha doğru pozlarla daha iyi eleştiri alabilirsin.
  4. Erkan Karabulut

Whatsapp grubu!

Ben forum içi sohbetle ilgili bi öneride bulunmuştum. Zaten yöneticiler için forumda sohbet var ama çok karışıklık olacağını düşündükleri için üyelere açılmıyor. Ki haklılarda o sohbet uygulamasında çok karmaşa olur. Ama benim kullandığım bi sohbet kutusu var bunda gerekli önlemleri alabiliriz...
  5. Erkan Karabulut

Supplement Fırsatları(İndirimler)

Site: En uygun Fiyata kaliteli sporcu besinleri - Vitamin.com.tr
  6. Erkan Karabulut

Gitgide düşüyor indirimler %5 e düşmeden alalım İso 100 de stokta yok
  7. Erkan Karabulut

İndirim iyi olursa al bence son kullanma tarihi 1 yıldan fazla sıkıntı olmaz
  8. Erkan Karabulut

Maden Suyu ve Sodalar

Spora ilk başladığım zaman 13 yaşımdayken o zamanki spor hocam sade sodayı spor yaparken iç enerji verir demişti. Biz o zaman antreman esnasında sade soda içerdik. Bu konu hakkında bilgisi olan var mı ?
  9. Erkan Karabulut

Geceleri için yiyecek önerileri

Kardeşim -sting- arkadaşın yorumu Savaş hoca bu konuyla ilgili açıklama yapmadan 5-6 ay öncesine aittir. Savaş hoca bu açıklamasını 04.03.2015 Tarihinde yaptı ben o gün konusunu da açmıştım. http://www.fitnessbilim.com/forum/soru-amp-cevap/1785-sut-tuketimi.html Seviye düşürücü kelimeler...
  10. Erkan Karabulut

Aynen bende maile hiç bakmam neyse haftaya Musclepharm iso 100 koyacaklar buyuk ıhtımal ona bakıcaz artık
  11. Erkan Karabulut

Son indirim protein tozu olucak demiştim.Her dakka pc deyım bunu nasıl görmedim anlamadım. Kaçırdık.
  12. Erkan Karabulut

Whey Protein - Yumurta - Yulaf

Pişirenler de var. Fırında ve fırınsız tarifleri var. Bence sen pişirdikten sonra buzluğa at. Gece yatmadan birini dolabın altına indirirsen tüketeceğin zamana kadar buzu çözülmüş olur. Öbür türlü yumurta çok fazla dayanmaz.
  13. Erkan Karabulut

Whey Protein - Yumurta - Yulaf

Bende yapıyorum arada dediğin gibi protein tozu yulaf ve 7 yumurta beyazı 2 tam. Kek gibi oluyor. Birinci soruna gelirsek çoğu sporcu kahvaltıda bu şekilde tüketiyor. Özellikle pancake yapan çok. Ben değer kaybı olduğunu sanmıyorum.İkinci sorunda ise protein bar yapanlarda içine yumurta protein...
  14. Erkan Karabulut

O gün yeteri kadar protein almamışsak yine de ağırlık çalışmalımıyız?

Bu gibi günlerde alacağın proteini antreman öncesi ve sonrasına koyarsan zararı minumuma indirirsin diye düşünüyorum.
  15. Erkan Karabulut

Göbek bölgesi hakkında yardım

Vücut ölçülerini ve yağ oranını yazar mısın?
  16. Erkan Karabulut

çinko takviyesi

Bu konuyu incelersen aklındaki sorulara cevap bulabilirsin. http://www.fitnessbilim.com/forum/soru-amp-cevap/118-cinko-hakkinda.html
  17. Erkan Karabulut

Protein Bar Yaptım

Aynen pişirmeden de yapabilirim dediğin gibi tariflerde var.
  18. Erkan Karabulut

Protein Bar Yaptım

Kardo fırın yok :D
  19. Erkan Karabulut

Aynen son indirim protein tozu olucaktır illaki onu bekliyorum bende. :)
  20. Erkan Karabulut

Bu hafta boyunca En uygun Fiyata kaliteli sporcu besinleri - Vitamin.com.tr bu sitede 4 farklı indirim olacak. İlk 2 sini paylaştık. Biri geçti biri bugün 16:00 17:00 arası. Diğer olucak 2 indirim içinde bu konu veya siteyi takip edebilirsiniz. Genelde indirimler saat 16:00 17:00 arası oluyor.