Arama Sonuçları

Hoşgeldin!

Forum sitemiz tamamen ücretsizdir.

Şimdi Kayıt Ol!
  1. mozturk01

Antrenman sonrası basit şeker tüketimi hk?

Her yerden gol yiyoruz :) avuç avuç jelibon yiyelim demiyorum hocam tabii ki insülini yükseltiyor şeker mesela yeşil elma veya 100 ml elma - üzüm suyu hepsi aynı olamaz herhalde
  2. mozturk01

Antrenman sonrası basit şeker tüketimi hk?

Merhaba dostlar, Antrenman sonrası bcaa kullanımında bir miktar basit şeker ile alınması tavsiye ediliyor bazı kişilerce bunu deneyimleyen kişiler var mıdır? Kullandığım bcaa şekersiz tatlandırıcısız. Jelibon veya üzüm //elma suyu öneriler arasında sizce yağ yakım sürecini baltalar mı...
  3. mozturk01

paranızı boşa harcamayın

araştırmaların kaynaklarını ekleyebilir misiniz ?
  4. mozturk01

Bugün ne yediğini yaz :)

1 kapya biber 3 tam yumurta yarım demet maydonoz 3 kaşık lor peynir 3 kaşık yulaf 2 tk zeytinyağı ile omlet yapıp yedim sabah :)
  5. mozturk01

Ketojenik diyet(lutfen yardim edin)

hocam helal olsun çok güzel bilgiler, Bende ketoya protein az alınıyor yağ yakım olur ama gelişim olmaz diye girmeye çekiniyorum. Keto hk. makale kitap vb. kaynak ismi verebilirmisiniz? Keto hesaplaması için tavsiye bir site var mı
  6. mozturk01

Tüm Soruları Cevaplıyorum

Ek olarak vücut ağırlığı ile antrenman yapabilirim pekii bu şekilde yukarıdaki gibi bir beslenme planı kalori almam doğru olur mu? Protein çok fazla geldi bana proteini azaltsam karbonhidratı veya yağı yükseltmek lazım en sağlıklı yağ yakımı için hangisini yapmalıyım tabi kütle kaybetmeden, tad...
  7. mozturk01

Saç Bakımı için Önerileriniz Neler?

Kendimden örnekle genetik olarak ailede tüm erkekler kel bende spor döneminde hızlı döküldü diyebilirim, Bir kan tahlilinde A vitaminim çok yüksek çıkmıştı doğal olarak bol yumurtalı tavuk etli beslendiğim dönemde doktorun söylediğine göre aşırı A vitamini saç dökülmesini hızlandırır demişti taş...
  8. mozturk01

Zeytinin bağışıklık sistemine faydaları

Belki bilen vardır ben şunu merak ediyorum uzun süredir :) Zeytinyağını et marine ederken ve tavuk vb. etleri pişirirken kullanıp yapıyoruz zeytinyağı ısıya dayanıklı ve lezzet kattığı için sanırım ? Fakat zeytinyağının ısıya dayanmadığı ve aşırı ısındığında zararlı olabileceğinide söylüyorlar...
  9. mozturk01

Anket Salonlar açılınca gidecek misiniz ?

Çok zor maskeyde dışarda bile 10dk sonra daralıyor insan zor nefes alıyor geçen bir sporcu vardı maske ile koşarken ciğerleri patlamış burada Ülkemizde çoğu salonun havalandırma ve yoğunluk duş alanlarını göze alınca gitmemek en sağlıklısı ama Elbet bir gün kavuşacağız :)
  10. mozturk01

Tüm Soruları Cevaplıyorum

Merhabalar sağlıklı yaşama gönül verenler :) Aslında ayrı konu açacaktım konuyu görünce yazdım, Boy: 180 KG: 103 YAĞ: %30 YAŞ:28 DENEYİM: 5-6 yıl aralıklı Sabahları aç karnına hiit eliptik bisiklet ile kardiyo yapmaya başlayacağım ortalama 30-40dk ilerde belki olimpik-zbar vs 5-6 egzersiz...
  11. mozturk01

Dondurulmuş sebze besin değerleri hk? vs taze

otel sektöründe It sorumlusu olarak çalışıyorum arasıra otelin açşılarından pratik bilgiler alıyorum :) dediklerine göre dondurulmuş ürünler hafif haşlandıktan sonra - 200 gibi yüksek soğuklukta donduruluyormuş bu tür ürünler yurtdışından getirildiği için katkı maddesi varmış herhangi bir...
  12. mozturk01

Dondurulmuş sebze besin değerleri hk? vs taze

Merhaba arkadaşlar, Bir süredir dondurulmuş brokoli, ıspanak, karnabahar, çilek, yaban mersini gibi ürünleri alıyorum sebebi tazesine göre ucuza geliyor temiz ve ayıklanmış olması işten kalan vakitde pratik olması nedeniyle tercih ediyorum. Fakat aklıma takılan bir soru var dondurulmuş ürün...
  13. mozturk01

Endomorph İçin Bulking Karbonhidrat Makrosu

bu forumdaki bir üyeye bunu atmanıza luzüm bile yoktu hocam izledim ve çok araştırdım ben kendi spor hayatım ve beslenme düzeninden sonra çok rahatlıkla eminim ki ben endoyum diyebilirim
  14. mozturk01

Endomorph İçin Bulking Karbonhidrat Makrosu

işte bunuda endonun kralı olmayan bilemez,
  15. mozturk01

Tavuklarda Östrojen Hormonu Olduğu İddiası

kaynak verebilir misiniz ? türkiyede üretilen satın aldığımız tavuk bonfile den bahsediyoruz gönül ister ki gerçek olsun
  16. mozturk01

Tavuklarda Östrojen Hormonu Olduğu İddiası

tavuk etinin çok tüketilmesi çoğu Prof sporcular tarafından ostrojen olduğundan tavsiye edilmiyor, ve %100 net öströjen yoktur bilgiside yok böyle olunca insan şüpheye düşüyor, şahsen aralıklarla 3-4yıldır spor yapıyorum tavuk eti tüketmediğim aylar kendimi daha iyi hissediyordum, bu arada dana...
  17. mozturk01

Satıyorum

fiyat nedir whey'in
  18. mozturk01

Makale Yağ Yakımı ve Egzersiz

Nurettin hocam verdiğin bilgiler için çok teşekkür ederim yorumlarınızı okurken sanki bir uluslararası kas bilimi anotomi konferansında konuşmayı yapan birini dinler gibi hissettim :)
  19. mozturk01

FitnessBilim Ailesi Kahvaltısını Yazsın

70gr Yulaf Sıcak su ile 3 Yumurta akı, 2sarısı 100gr çilek Yeşil çay
  20. mozturk01

Buldum (soyasiz Whey)

tam konu açmaya gelmiştim bir süredir bakıyorum bende, çoğu supplement sitesi %100 yazan ibareyi kapatmış bir şekilde weider whey'e bile bakıyorum %60 whey içeriği yazıyor, yok mu arkadaşlar %100 whey içeriğe sahip güvenilir bir marka ? biz mi gözden kaçırıyoruz aydınlatın bu cahili :)