Arama sonuçlarınız

1. M

Bu Kadar Performanslı Olanımız Var Mı?

arkadaşlar uzun bi süredir bu kanalı takip ediyorum.insanların yarışmaları baya zevkli.çeşitli dallardan sporcualr geliyor ve aralarındaki antreman farklarını çok iyi gözlemleyebiliryorsunuz.benim merak ettiğim bu seviye bi performansa nasıl gelebiliriz.adam 140kg 20 tekrar bench press peşine...
  2. M

Hormonların Vücut Gelişimine Etkisi

merhaba arkadaşlar.yaklaşık 1 sene önce hipofiz bezimin sorunlu çalıştığını öğrendim.1 sene kadar sus... denen iğneden vurundum.testo üretimim 7 den 14,50 ye çıktı ve doktorum durumun iyi olduğunu 6 ay sonra kontrole gelmemi söyledi.4 sene kadar aralıksız spor yaptım.baya fark etti çalışmam...
  3. M

savaş cebeci karşıtı mesajlar

merhaba arkadaşlar bugün telefonda facebook massenger üzerinden savaş cebecinin steroid kullandığı ve buffturk kanalına kızdı gibi şeyler yazan bi mesaj geldi.mesajı gönderen belli değil.mesaj mesaj kutumda da görünmüyor artık.bu adamlar nasıl buldu etti beni bu mesajı yolladı onuda anlamadım.
  4. M

ameliyat sonrası spora başlama

merhaba arkadaşlar daha önce konusunu açmıştım.30 ocakta mikro cerrahi ile bel fıtığı ameliyatı oldum.bir badak malzeme çıakrdıalr içeriden.ilkgün narkoz etkisi ile kalkamadım.ikinci gün kıvranmalar vb derken şuan kendi başıma yetiyorum.çorap giymek biraz zor iş ve bulaşık yıkamak için elleirmi...
  5. M

Bel Fıtığı ve Sırt Antremanı

merhaba arkadaşlar sonunda bulaşıcı bel fıtığı bana da bulaştı.hemşire bana sakın deadlift gibi hareketler yapmamamı söyledi.sizin yorumunuz nedir? http://i.hizliresim.com/655WEk.jpg
  6. M

Doğal Güç

merhabalar hayatım boyunca akranlarımdan hep güçsüz oldum.bilek güreşi zaten yapamıyorum,hafif birbirmize girsek yine alt edemiyorum ve sporda da diğerlerine göre düşük ağırlıklarla çalışabiliyorum.benim öğrenmek isteidğim hastanede endokrinoloji bölümüne gidip kasların gelişemsi için tedavi...