Arama sonuçlarınız

1. M

Karın Bölgesindeki Yağlar Nasıl Gider ?

mekik vb bunlar yağ yakmaz.yağ yakmak için kardiyo vasküler hareketler gerekli.koşudur tırmanmadır parkurdur gibi.karın kaslarınız sıkı değilse tamam karın kası çalışın ama yağların gideceğini ummayın.
  2. M

Ön çapraz bağ ameliyatı sonrası bacak antrenmanı

ben bel fıtığı ameliyatı oldum ve ilk ağırlık antremanımı 9 ay sonra yaptım.genelde makinalara girdim.haliyle eski kilolarla değil ve biraz daha azaltarak.bence kendine biraz daha zaman ver.
  3. M

Pınar protein süt?

geçen gün markette inceledim baya.içemedim :( ama.sanırım 100 ml de 5 gr prtein var.basit bi hesapla 2 tlye aldığımız 1 lt süt buna göre daha ucuz ve aynı proteini veriyor.belki laktoz vb diyeceksiniz.açıkcası bana bu iş son bi kaç senedir çılgınlar gibi spora özenen insanlar için yapılmış bişey...
  4. M

Zayıflama Ilaçları

geçmiş olsun.bence öncelikle sporla ilgili bilgi verip hap içip zayıflama düşüncesinden vazgeçmeli.diyetisyene gidip ve basit spor aktiviteleri ile kilolarını vereceği kanaatindeyim.ben l carnitin ve hardline burner kullandım.açıkcası onları içmek kilo verdirmiyor.ramazandan önce 85-86 kilo...
  5. M

fakir işi antreman programım

rich piana sanırım tek seferde 100 tekrar yapıyor.ct flecher denen küfürbaz da öyle bi video koymuştu.üstelik wwe güreşçileri ile çekmiş onlar bile zorlanmıştı.benim bi lafım vardı yatmadan önce 100 squad darbesi diye.bacak günü 100 tekrar çömelme kalkma yapıyordum aşağı yukarı.100 tekrar 20 kg...
  6. M

fakir işi antreman programım

youtubden görüp gaza gelmeyin.onlar videodan para kazanmak için akşama kadar tuvalet yapma videosu bile çekerler.100 curlde lif atarsa ne yapacaksın?
  7. M

Ton balığı ve civa iliskisi

bu 40 bile değildir zira orada madara olmamak önemli o yüzden boş bile olabilir.
  8. M

Ton balığı ve civa iliskisi

24 yaşında spora başlayınca her gün ton balığı yedim,genelde bimden aldım.2016 şubata kadar bu böyle devam etti.bi sorun olmadı bende.evet dediğiniz gibi ülkede spor yapmak hem maddi açıdan lüks hemde sosyal açıdan lüks oldu.ben spor yaparken hergün çamur atıyolardı.şimdi tvlerde kası olmayan...
  9. M

Twister !

bu hareketle güzel karın kası yapmıştım.baya piyasaya çıkıyor tüm kaslar.
  10. M

Pınar Protein Sütünü Deneyen Var mı.?

reklamalrda duydum bende ama daha almadım.hoş spor olayım bitti ama olsun
  11. M

Jinekomasti Ameliyatı hikayem (Resimli)

çok geçmiş olsun
  12. M

Göbek Sorunu..

benim göbeğim kalori hesabı yapsam da yapmasam da duruyor.indiği oldu ama düz bir şekilde hiç olmadı.
  13. M

Parasiz Vucut Gelistirme Olur mu ?

Kızların da ilgisi artmıştır. Biraz arttı. şeytan tüyü eksik kalmış gibi geldi bana.
  14. M

Anket Supplement Kullanıyormusunuz

büyük oranda maddi olanaksızlıkalrdan toz moz almıyorum.vitami minareller sayılırsa eczaneden b vitamini magnezinc ve demir alıyorum.bi kaç sefer kullandım ve etkisi gerçekten büyük.yediğimiz yiyeceklerin hiçbir değeri yok neredeyse
  15. M

Türkiye Vücut Gelistirme ve Fitness Sampiyonu

darısı başımıza :)
  16. M

76 Yaşındaki Türk Vucut Geliştirmeci

ne varsa eskinin adamlarında var.
  17. M

Yağ Oranı ve Karın Kası ( GENEL )

bana sürekli bu soruyu soruyorlar.artık şiddet gösterecek seviyeye geldim.
  18. M

Musclepharm Assault preworkout

benim için pre workout ürünü 10 dakika gazlanıp direkt çıkıp çalışmak.üsütmü bile değişmeden