Arama sonuçlarınız

1. 3rknsnmz

Göğüste Omzu Hissetmek

ön omuz hissedilme sebebi yüksek ihtimalle göğüs çalışırken fazla dik sehpada çalışma ile olur. yatay olanda ise indiriş ve kaldırışlarda tam dikey inip kalkması gereken ağarlık öne arkaya salınımlar sonucu ön omuza baskıyı artıra bilir. ama zaten göğüs çalışırken her iki durumda da ön omuzu...
  2. 3rknsnmz

Göğüste Omzu Hissetmek

omuzu hissediyorum derken eğimli sehpada mı çalışıyorsun yoksa yatay şekilde mi çalışırken omuzu hissediyorsun ayrıca omuz derken ön omuz mu yoksa tamamı mı anlaşılmadı :)
  3. 3rknsnmz

Güvenilir Supplement Sitesi

tecrübe edenler yazacaklardır. ama benim iki yıldır kullandığım genrisenutrition var. kullanıcıların isteklerini de dikkate alıyorlar. mümkün olduğunca gereksiz ve. zararlı içerikleri eklemiyorlar ki zaten içeriği görüsünüz. tecrübelerim doğrultusunda genrise güvenilir ve fiyat olarak da uygun...
  4. 3rknsnmz

Barfiks Çekemiyorum

bu hareket barfiks ile aynı mantıkla çalışır. 1. Gelişim öyle çok çabuk olmaz. 2. Büyük olasılıkla hareket yanlış yapılıyor. 3. Güçlenebilmek için doğru beslenme şart. 4. Programlı ve doğru çalışmak gerek. Yanlış olan bişeyler var. Daha iyi araştırma yapmayı ve yapılan işin doğru yapılmasını...
  5. 3rknsnmz

Barfiks Çekemiyorum

Spor salonlarında LAT PULLDOWN sırt için aşağı çekiş makinesi var. bu hareketi doğru şekilde yavaş yavaş sindire sindire çekip tekrar yavaş yavaş sindire sindire bırakabilirsin. zaman ilerledikçe kendi kilona gelene kadar ağırlıkları artırırsın. biraz zaman alacaktır. Belki bir kaç ay. Benim...
  6. 3rknsnmz

Içim Fit Süt

hahahhaaaa ! :emoji_joy: kusra bakma, gece gece güldüm! :emoji_joy::emoji_joy::emoji_joy:
  7. 3rknsnmz

Içim Fit Süt

Cevabı vermişsin zaten :) olayın proteinle alakası yokmuş yani
  8. 3rknsnmz

Içim Fit Süt

merhaba. mide bulantısının proteinle alakalı olduğunu hiç sanmıyorum. Bazen insan suyu çok içtiğinde bile midesi bulanıyor. fazla proteini kaldıramıyor diye bişey olduğunu sanmıyorum, onun yeri mide değil karaciğer. Ki henüz daha barsaklardan emilim olmadan bu mümkün olmaz değil mi? Ama bunun...
  9. 3rknsnmz

Yağlarımdan Artık Kurtulmak Istiyorum Moralim Kalmadı

merhaba, öncelikle isteğinden dolayı tebrik ediyorum. Aslında burada ne kadar anlatsak çok karmaşık ve belki de uzun işmiş gibi görünebilir o nedenle tavsiyem savaş cebeci'nin videolarını izlemen. Neyi nasıl yapman gerektiğini fazlası ile anlatıyor. Bizim burda anlatmaya çalışacağımız şeyleri o...
  10. 3rknsnmz

Savaş Hocanın Programını Sürekli Eleştiriyorlar

çoğu yerde olduğu gibi spor salonlarında da işi bilen sayısı oldukça az...
  11. 3rknsnmz

-konu Başlığı Nasıl Açılmalı-

Herkese selam! Forumlarda gezinirken ilgili alakalı konulara girmek ya da aradığımızı çok çabuk bulmak için konu başlıklarına bakıyoruz genellikle. Konu başlıkları konu içeriği hakkında ipucu verir nitelikte olmalı ki hem aradığımızı kolay bulalım hem ilgi alanımızda yardım isteyenlere yardımcı...
  12. 3rknsnmz

Antreman'dan Sonraki Kas Ağrısı Çekmemek Antreman Ile Ilgili Olabilir Mi ?

aynı fikirde değilim. Katılmıyorum.
  13. 3rknsnmz

Fitness'a Yeni Başlayan Için Protein Tozu Ve Carnitine Önerisi

selam. hep oluyor bu. yeni başlayanlar bırakıp, bi aradan sonra tekrar başlayanlar. Hemen takviye gıdalardan bişeyler ummak ne derece faydalı merak ediyorum. ayrıca nereden hatırladığımı bilmediğim bir fikir var. belki genç ve fit kanalında duydum emin değilim. başlangıçta (belki bi süre ara...
  14. 3rknsnmz

Antreman'dan Sonraki Kas Ağrısı Çekmemek Antreman Ile Ilgili Olabilir Mi ?

böyle kestirip atmak, faydalı bi yorum olmadı bence. elimizdeki bilgilerle birbirimize yardımcı olmaya, öğrenmeye ve bilgi paylaşmaya çalışıyoruz. Bu yoruma göre bir ay sonra insan spora bile küsebilir.
  15. 3rknsnmz

Fullbody Için En Iyi Kol Hareketleri

örnek: 1.göğüs 2.bacak. 3.sırt 4.Kol +5. omuz hareketlerini bu dört gün içine yayabilirsin bacak gününde bir hareket omuz ekleyebilirsin mesela kol çalıştığın gün de başka bir omuz hareketi. sırt çalıştığında arka omuz da çalışabilirsin mesela. ya da Göğüs günü ön kol ile birlikte sırt günü...
  16. 3rknsnmz

Fullbody Için En Iyi Kol Hareketleri

zaten çoğu kişi üç dört gün gidiyor. bir gün için iki kas grubu çalıştırılıyor. Bunların programları var. Burada yarışmalara katılmıyoruz. Yine tercih meselesi, tabiki isteyen istediği gibi çalışır. Savaş Cebeci'nin bahsettiği IFBB Pro'ların nasıl çalıştığı. DeclinePress kapanan bir konu...
  17. 3rknsnmz

Şimdi Splitçiler Düşünsün!

savaş cebeci böyle dedi:
  18. 3rknsnmz

Kilo Almak

Maalesef öyle yiyorum demekle olmuyor. Örnek verebilir misin ? hatta bir gün kaydet ne yediysen sabahtan akşama kadar burda paylaş.
  19. 3rknsnmz

Yağlı Vucut Agirlik Calismak (yardim)

ilk fotodaki sanki steroidli gibi geldi bana. bir de bu şekildeki gibi görüntüye ulaşmak kolay olmuyor malesef yıllar alabilir; çalışma ve beslenme durumuna bağlı olarak zaman kısalır veya uzar.