Arama sonuçlarınız

1. C

Bacak Büyütme Programı[Savaş Cebeci]

Bacak antrenmanlarini diger hareketlerin olmadigi bir gun yapilmalimi sizce ? Yoksa diger hareketlerle berabermi yapilmali ?
  2. C

Sorun cevaplayalım

Dumbel Kick-Back yaparken tricepslerimden daha cok omuz eklem yerimde yanma oluyo.Hareketi yanlis yaptigim icinmi oluyo.Ilerde eklemlerimden sakat kalmak istemem.Kimse istemez
  3. C

Hammer Curl ve Biceps Curl

Hareketi ağır-yanlış yapmak yerine hafif-doğru yapmak daha mantıklı.Bicepsini hissetmek istiyosan (Ben öyle yapıyorum) dumbelleri yukarı hafif tempolu kaldırıp 2 saniye bicepsini sıkıştır ve aşağı biraz yavaş bırak.Kolların vücuduna yakın olsunki kaldırma işlemi tamamıyla bicepsler yapsın.Bu...
  4. C

günlük bcaa ihtiyacı

Ultimate Prostar %100 Whey 2390 Gr bu ürünle beraber Komplex amino asit almak istiyorum.Önereceğiniz ürün varmı ?
  5. C

FitnessBilim.com Üyelerinin Kullandığı Supplementler

Bunları kullanyordum.Ürünleri bitirdim.Şuan Multipower Whey Protein Tozu ile Multipower Amino 300 Tablet kullanıyorum.Amino dişlere yapışıyo.Onun dışında Hammadde kalitesi iyi.Tavsiye edebilirim
  6. C

Tanışmaca

Konuyu açmışım ama kendimden bahsetmemişim :) Adım İbrahim.İstanbulda yaşıyorum.Ama Karabük Üniversitesini kazandığım için Karabük ikinci şehrim.Yaklaşık 14 aydır Vücut geliştirme ile ilgileniyorum :) Memnun oldum Hamza hocam :)
  7. C

Tavuk

Siteden siteye farklı değerler yazıyo.Ama 31 gr Proteine karşılık 4 gr yağ iyiymiş
  8. C

Tanışmaca

Forumda yeniyim.Bu bölümde herkes kendinden birkaç cümle ile bahsederse benim gibi yeni gelenler için tanışma ortamı yaratmış oluruz.Kullanıyorsanız Twitter,İntagram gibi hesaplarınızın bağlantılarınıda paylaşırsanız birbirimizi takip etme olanağına sahip oluruz :)
  9. C

The Alcantara Machado GYM in Brazil

Brezilya'da Sıradışı bir GYM : The Alcantra Machado Brezilyanın en belalı bölgesi Mooca'da bulunan GYM'i Brazilyanın profesyonel boksörü Nilson Garrido 2009 yılında kullanıma açmış.Spor yapmak isteyen herkes ücretsiz faydalanabiliyomuş burdan.Kötü işlerle uğraşan gençler için güzel bi...
  10. C

Vucut Yapmak Sabir Ister

Çoğu kişi yüzmenin vucuda simetri kazandırdığını söyler.Yüzerken yaptığın tüm hareketlerde nerdeyse vücüdun tamamı çalışıyor gibi.Ki yüzme ve vücut geliştirmeyi aynı anda götüren arkadaşlarım var salonda.Gerçekten daha diri,fit duruyolar