Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Arama sonuçlarınız

1. BerkayZor

Dövme

Arkadaşlar önümüzdeki yaz KOLUMA dövme yaptırmak istiyorum, sizin de fikirlerinizi almak istedim. Nasıl birşey yaptırabilirim, tam olarak nereye güzel olur gibi... ( Benim aklımdan geçen biceps in altına yaptırmak ) Tavsiyelerinizi ve yaratıcı fikirlerinizi bekliyorum :)
  2. BerkayZor

Spor salonunda atlet giyilmesine izin verilmiyor

Bugün şahit olduğum bir konu belediye ya da bir takım kurumlar tarafından belirlenmiş bir kural olduğu söylendi bana. Salonda atletten başka birşey giymeyen birisiyim, bana söylendiğinde şok oldum. Sebebini sorduğumda bayanların rahatsız olduğu, bu yüzden bu karar alındığı söylendi. Madem...
  3. BerkayZor

Kolay Pişirilmeyen Paleo Protein Bar

Güzel bir tarife benziyor imkanları kendimize göre ayarlayıp deneyebiliriz. https://www.youtube.com/watch?v=OnCc4knXKPM
  4. BerkayZor

Doğum günüm :)

Merhaba arkadaşlar bugün benim doğum günüm. Forumda iyi ya da kötü birçok anılarım oldu ama forum sayesinde belli bir bilgi birikimine sahip olduğumu söyleyebilirim. Ne diyeyim kendime nice forumlara nice yağsız kas kütlelerine :)
  5. BerkayZor

Ne kadar protein sindirilir, 2-3 satte bir protein gerekli midir ?

forumda en çok tartışılan konularından birisiydi Savaş hoca gerekli açıklamayı yapmış https://www.youtube.com/watch?v=-ci-BF5KdSw
  6. BerkayZor

Bodylab24 bcaa

arkadaşlar vitamin.com.tr sitesinde bu markadan ürün alanlara %15 indirim veriyorlar. Bcaa almayı düşünüyorum iso 100 ile beraber yanına bunu da ekleyince 304 tl gibi makul bir fiyata geliyor. Aklıma aslında yattı ama markaya güvenemiyorum 2:1:1 oranı var. Hollanda markası denemeye değer mi sizce ?
  7. BerkayZor

Oksijen ve Kaslar

Bugünkü makalemiz oksijenlerin kaslarla olan ilişkisi hakkında olacak. Kaslarınız tam anlamıyla gelişmiyor mu ? sürekli kendinizi yorgun ve halsiz mi hissediyorsunuz ? gücünüz yerinde değil mi ? yada sabah kalktığınızda kendinizi dinç hissetmiyor musunuz ? evet bunların büyük bir kısmı...
  8. BerkayZor

Skinny Fat miyim ?

merhaba arkadaşlar bugün salonda skinny fat miyim acaba diye düşündüm çünkü 66 kiloyum 175 boyundayım ama göbeğim var benim boyumdaki benim kiloma yaklaşık insanlarda göbek yok. Bel çevrem 76.7 göğüs 96 omuz 116 kol 35.5 low carb a girdik göbeği eritelim diye kaslardan da olacağız. 1-2 kilo daha...
  9. BerkayZor

Low carb diyetinde yenilebilecek karbonhidrat önerisi

arkadaşlar low carb yapıyorum 1-2 hafta sürecek karbonhidrat miktarı az olduğu için açlık hissi olmamasını istiyorum yenebilecek besinler nelerdir ? ( salatalık , havuç , domates , marul dışında )
  10. BerkayZor

Açığımı mı kapatmalıyım yoksa definisyona devam mı etmeliyim ?

Merhaba arkadaşlar. Yaklaşık 1 senedir fitness yapıyorum. Geçen ay omzumdan sakatlandım, bunun beni çok geri getirdiğini düşünüyorum. Hareketsizlikten haliyle kilo aldım ve ölçülerim küçüldü. Şimdi haziran başında tekrar başlayacağım, açığımı mı kapatmalıyım yoksa definisyon yapıp ölçülerimi...
  11. BerkayZor

Fitness kıfayetleri

Fitness giysileri merhaba arkadaşlar fitness atletleri satan bir site var mı bildiğiniz ?
  12. BerkayZor

BCAA tavsiyesi

arkadaşlar şimdiye kadar Xtend , Gaspari 6000, Amino 8000 Max kullandım ( bitmek üzere ). Xtend i E129 maddesi olduğunu öğrendiğim için tekrar almak istemiyorum, amino 8000 max komplex aminoasit olduğu için onuda sildim. Oranı iyi fiyatı da makul olan tavsiyeniz var mı ? ( 4:1:1 ya da 3:1:2...
  13. BerkayZor

sırt antremanlarımı ağır ve hissederek yapamıyorum

programım şu şekilde Lat Pulldown 4 set 12-10-8-12 Seated Row 4 set 12-10-8-12 Close Grip Lat Pulldown 4 set 12-10-8-12 Deadlift 4 set 12-10-8-12 antremanlarımı ağır şekilde ve hissederek yapamıyorum benim seviyemdeki sporcular lat pulldown da benden daha ağır girerken ben onlardan çok daha az...
  14. BerkayZor

Fenerbahçe Ülker Final Four'da

evet arkadaşlar Fenerbahçe Ülker az önce tarih yazdı ve yazmaya devam ediyor. Son şampiyon Maccabi Electra' ya oyun vermeden 3-0 silip süpüren Fenerbahçe Ülker Final Four' a kaldı. Tebrikler Fenerbahçe Ülker
  15. BerkayZor

Trabzon Tarım Fıstık Ezmesi

az önce merak edip aldığım bir ürün ( kaç gr şeker içerdiğini bulamadım ) içeriği şöyle : 100 gr ; 513.6 kcal 18.05 gr protein 31.6 gr karbonhidrat 35 gr yağ %70 fıstık içeriyor polmak gold fıstık ezmesine göre daha ucuz ( 4.35 lira ) daha önce bu ürünü kullanan birisi varsa şeker...
  16. BerkayZor

Spor salonu çekimindeki bir karem

https://www.facebook.com/video.php?v=882247771839181 12. saniyede crunch, cable crossover, t-bar row yapıyorum yavaştan başladık reklam yüzü olmaya :)
  17. BerkayZor

Definisyon sonuçlarım

arkadaşlar merhaba aşağıda iki resim vereceğim ilki bulktan çıktığım zaman ( sömestır sebebiyle 1.5 ay ara verip başladım definasyona 15 şubatta ) ikincisi bugün çektiğim bir resim. İlk resimdeki ölçülerim göğüs 99 omuz 120 kol 37 bel 81 kilom 71 ( tahmini yağ oranım %16-17 civarı ) di. İkinci...
  18. BerkayZor

Posta Kutusu

yönetici arkadaşlar bu konuya el atsa iyi olur sanki 50 mesajlık mesaj saklama kapasitesi az geliyor her gün sil boşalt sil boşalt yapıyoruz e malum mesaj kutusu dolu olunca profilden ziyaretçi mesajı atmak zorunda kalıyoruz bu da biraz da olsa görüntü kirliliğine neden oluyor
  19. BerkayZor

Barilla tam tahıllı makarna

arkadaşlar migrosta barilla integrale makarnalar indirime girmiş 5.95 den 2 liraya düşmüş e haliyle bende biraz depoladım :)
  20. BerkayZor

Musclepharm Combat %100 Isolate Protein

Ürün içeriği : 2269 gr Servis Miktarı : 1 Ölçek (27 gr) Servis Sayısı : 84 % Günlük Değer* 100kcal** Enerji 0gr** Toplam Yağ 0gr** Doymuş Yağ 0gr** Trans Yağ 0mg** Kolesterol 70mg3 % Sodyum 210mg6 % Potasyum 0gr** Toplam Karbonhidrat 0gr** Lif 0gr**...