Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Arama sonuçlarınız

1. armanaslanfitness

"hoca"nın Verdiği Program Nasıl?

MERHABALAR, Bu kadar setli tekrarlı programla hiç uğraşma. Hali hazırdaki Savaş Cebeci nin definisyon programını bir süre uygula.. Zaten beslenme olarakta o programın beslenmesini yapıyorsun.
  2. armanaslanfitness

Yağlarımdan Artık Kurtulmak Istiyorum Moralim Kalmadı

MERHABALAR, Yorumunda zayıf olduğun, sarkmalarının olduğu ve yağ oranının çokta göze çarpacak düzeyde olmadığı daha çokta kas kaybettiğini iletmişsin. Aslında kendi yorumunda kendin cevabı vermişsin. Kas geliştirerekte aynı anda yağ yakımı gerçekleşir. En kısa zamanda bir diyetisyenden yardım...
  3. armanaslanfitness

Göğüs - Sırt Süperset Antrenmanı

Dene bakalım; Pull ups 6x10 Bench Press 6x10 Chest Dips 5x12 Upper Back Row 5x12 Cable Fly 4x10 Seated Row 4x10 Machine Chest Press 4x10 Close Grip Pull Down 4x10
  4. armanaslanfitness

Antrenman Programı Değişim Zamanı

6-8 hafta yeterlidir.
  5. armanaslanfitness

MErhaba arkadaslar bi yardim edebilirmisiniz kilo verip kas yapmak ístiyorum

Bence kaloriyi nasil aldigina bakman daha mantikli. Neler tuketiyorsun. Ogunlerinde neler bulunduruyorsun. Orn: yumurta balik et vs kaliteli proteinlerle mi besleniyorsun.
  6. armanaslanfitness

Yogun antrenman yapiyorsun. Sadece yag kaybetmiyorsun soyle bi durumda. Buyuk ihtimalle de beslenmende pek kaliteli degil. Gunde 45dk agirlik antrenmani max 30 dk kardiyo haftada 3 4 gun yeterlidir.
  7. armanaslanfitness

Yardimci olayim fakat amacimiz nedir? Sadece spor yapma, vakit gecirme amacliysa bi nebze dogru olabilir. Ama bir amacimiz varsa kilo alma, kilo verme, kas gelisimi saglamaksa biraz daha ayrintili yardimci olmaya calisalim.
  8. armanaslanfitness

Arman Aslan before & after

Merhaba arkadaşlar, Bu konu icerisinde bu sene icinde birlikte calisma imkani buldugum ve gayet guzel sonuclar aldigim ozel derslerimin degisimlerini sizlerle paylasmak istedim. Belki sizlere de motivasyon kaynagi olacagini dusunuyorum [emoji111]***127996;***65039;
  9. armanaslanfitness

Merhabalar oncelikle, Sorunuza cevap vermeye calisayim. Oncelikle dusuk kalorili bir diyet isinizi kolaylastirir. Bunun yaninda antrenman ve egzersiz programiniz ise bir cok kas grubunu ayni antrenman icinde calistirmak olmalidir. Full body tercih edilebilir. Tekrar ve set sayilari 3 setten...
  10. armanaslanfitness

Merhabalar

Merhaba, Gainer almanı önermem çünkü kilo alırken yağdan da almış olacaksın ilerde bu durum içinde ayrı bir masraf ve zaman kaybın olacak. Karbonhidrat değeri yüksek bir protein tozu daha mantıklı olur. :D
  11. armanaslanfitness

Kardiyoyu Ne Zaman Yapmalıyım?

Soru: #KardiyoyuNeZamanYapmalıyım? Amacımızın kas hacmi kazanmak yada yağdan kilo kaybetmek olması hiç fark etmez. İki amaç içinde kardiyolarımızı ağırlık egzersizlerinden sonra yapmalıyız.. Kas hacmini ele alırsak.. Az çok herkesin bildiği üzere kaslar zorlandıklarında gelişirler. Yani ne...
  12. armanaslanfitness

Yağ yakımı için amino asit kullanmak ?

Amino asitlerden önce öğünlerine dediğin gibi tavuk ve yumurta, balık vs gibi besinler ekleyebilirsin.. Durumum var diyorsan supplement kullanmanı öneririm. Bu sporu yapan durumu olan herkese supplementleri öneririm.. Protein, Amino asit ve vitaminleri almalıyız..
  13. armanaslanfitness

Kol Antremanında Recovery

Merhaba, http://www.fitnessbilim.com/forum/soru-amp-cevap/1354-aciyi-hissetmek-sart-midir.html Şı konuya bi göz gezdir istersen ordaki cevabım ihtiyacına karşılık gelir mi..
  14. armanaslanfitness

bayanlara yardım

Merhaba, Herhangi bir spor salonuna gidiyor musunuz? Öncelikle bunu sorayım veyahut yaptığınız bir spor dalı var mı?
  15. armanaslanfitness

Acıyı hissetmek şart midir

Merhabalar, Arkadaşlar acıdan kastınız uzun süre spor yapmayıp tekrardan spora başlayıp son bıraktığınız gün gibi çalıştıktan sonra oluşan hamlık ağrılarını mı kastediyorsunuz yoksa çok tekrar yaparak oluşan yanma hissinimi veyahut hamlığı attıktan sonra ileri zamanlarda maximal kilo...
  16. armanaslanfitness

Savaş Hocanın Kol Hipertrofi Programı

Merhaba, Eğer amaç kas gelişimiyse, kastan hacim elde etmek ise; herhangi bir kas grubunu min 2 gün max 3 gün dinlendirilip tekrardan egzersize sokmamız gerekmektedir... Yani daha açık sölemek gerekirse biceps lerini ptesi çalıştırdın.. salı çarş dinlendirdin perş tekrar biceps yapmanda...
  17. armanaslanfitness

Yağ yakımı için amino asit kullanmak ?

Merhaba, Verdiğin kg a bakılırsa ve yediklerin düşünülürse yağdan da vermişssindir ama çoğunlukla kaslarıda götürdün diyebilirim.. BCAA ya sıra gelmeden önce 2 öğününe kilona göre mutlaka kaliteli karbonhidratlardan ve proteinlerden eklemeni öneririm.. Hem sağlığın içinde bu önemli.. Bu arada...
  18. armanaslanfitness

Savaş Cebeci - Definasyon Beslenme ve Antreman Programı / Yorum alanı

Merhaba, Glutamine ve BCAA antrenmandan önce deniliyor.. Rest günlerde antrenman öncesi diye bir durum olmayacağı için almana gerek yok.. Ama protein ve casein kullanmanı öneririm rest günlerde de.. Savaş Hoca da onu yorumlara cevaplar bir yerlerde yazdı diye biliyorum ama şuan bulamıyorum...
  19. armanaslanfitness

Savaş Cebeci - Definasyon Beslenme ve Antreman Programı / Yorum alanı

Merhaba, Gece yatmadan önce elinde casein i supplement olarak bulunduramıyorsanız lor peynir tüketebilirsiniz.. Dr.Rufat
  20. armanaslanfitness

Hypertrophy programı karın antremanı?

Merhaba, Core bölgesinide bölgelerine ayırıp (örneğin üst mide, alt mide ve oblikler şeklinde) günlere bölerek çalışabilirsin. 1-2 egzersiz ve yüksek ağırlıklarla 3-10/12 yapman yeterli olacaktır.. İyi günler..