Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Arama sonuçlarınız

1. ciko

Günlük Resimleriniz

Nasıl gıdıyor millet?
  2. ciko

Yenilenen Youtube Kanalım

Vayy memet abim
  3. ciko

Siteyi ilk kurduğumuz zaman

Merhaba herkes e :) 5 yıl once savas abi ben huseyın kurmustuk, baya ilerlemiş değişmiş birazda. Bayağı ozlemısım. Savas abi hala burdamı? Yurt dısı seferleri sporda sakatlıklar baya basım ağrıdı zamanımda yoktu sıteye bakayım, umarım gene burda kalırım :)
  4. ciko

Ön kol ağrısı

Tekniği düzelt
  5. ciko

Bir ihtiyarın değişimi :)

tebrik ederim :)
  6. ciko

2 Aylık değişimim arkadaşlar önerileriniz var mı?

merhaba, oncelıkle tebrık ederım.. 2 ayda 4 kılo mukemmel, cogunlugu yagdan gıttıgıde bellı oluyor. 15 kılo verıp bu before after ı yakalayamayan bay bayan 'lar var.. benım onerım programınıza agırlık çalısarak devam etmenız. daha ıyı olacaktır..
  7. ciko

Savaş Cebeci - Definasyon Beslenme ve Antreman Programı / Yorum alanı

sahsen ben yag oranım %10 - 12 ye dusene kadar proteın ıhtıyacım harıcı dıyer ıhtıyaclarımı neyle karsıladıgımı onemsemem. sadece kahvaltımı duzgun yaparım oda gune saglam enerjı ıle baslamak ıcın.. bazen kahvaltıda yapmam.. %10 dan sonra duzenlı beslenırsenız takılma olmaz, olmayacaktır... iş...
  8. ciko

Hacim program önerisi

Buyumede mantık ağır kilodur. Tabi doğru formda. Gün boyu harcadığın caloriden 400 500 calori fazla alıp, sağlam supplement kombınasyonu ve savas cebecı bulk 1 2 veya bunlara benzer vucudu sasırtacak agır kılolarla dogru formda calısarak antrenman yapıp buyumeyı saglayabılırsın.
  9. ciko

Bir ihtiyarın değişimi :)

tebrık eederım
  10. ciko

Büyük Kol Kaslarına Ulaşmak İçin 5 Hareket Önerisi

Kaslar bütün kasılır, %5 10 etk ısağlarsın o kdr oda bazen. Garantisi yoktur.. Ağır kilolalar ile çalış, mesela ağır girmek için tekrarı azalt.. 5 6 idealdir.. favorimdir. Ve hareketlerin arasından en çok hangisine dogru yapabılıyor, agıur kaldırabılıyorsan o hareketi seç ve onu yap.. iyi...
  11. ciko

Uyumadan once spor yapmak

1 enerjın olmaz. olasada rahat uyutmaz.. ve vucuda gereklo kalorıyı veremezsın.. carpıntı vs de yapar rahatsız eder senı.. pek onermem. sıkıntılı.. yemek yıyıcen ınsulın yukselıcek vs.. dusunmek bıle bas agırsı
  12. ciko

Beslenme programı nasıl?

Beslenme programı ıcın oncelıkle hedefını belırlemen gerekiyor. Amacın yağ yakmak ise, gün boyu harcadığın caloriden 400 500 kalori az almayı deneyebilirsin. Amacın kilo almak ise harcadığın caloriden 400 500 kalori fazla alabilirsin. Korumak istiyorsan ise gün boyu harcadığın calori ile aynı...
  13. ciko

Pump etkisi aldatmaca mı ?

Arkadaşımla 5 6 ay ocne berabar basladık. O tamamen pump a yoneldı ben ıse 5 6 tekrarlık 1 2 sette 2 3 tekrarlık setlere yoneldık. Ben agır kılo calısırken, o pump u tercıh ettı be 5 6 ay sonunda ben sadece kollara 5 6 cm koyarken, o 2 cm koydu. :))
  14. ciko

Bayanlar Kilo verme SIKILASMA Antrenman Programi

Bence, bayanlar daha fazla ama daha fazla ağır calısmalı. Hollandada lia diye bi tanıdıgım var, unlu ınsanlar, fıtness sırketlerı, dergı sahıplerı vs yonetmenlerı gorse kızı hemen alırlar modellıge.. ve kendısı oyle agır calısıyorkı antrenmanda bagırıp cıgırıyor.. yanı kızlar, agır gırmezsenız...
  15. ciko

Savaş Cebeci Bulking Programı Yorum Alanı

şu setlerın sonuna + 1 2 set eklemek gayet mantıklı. Ağır kılo gırınce hem guc hem kasda fark edılecek kadar artıs oluyor.. Bulkıng 2 mantıgıda bu..
  16. ciko

Yağ yakma konusunda ve kiloda yardım lazım.

Bulk yap abi. Yag oranını dusurmek ıstıyorsan, gun boyu harcadıgın caloriden 400 500 calor iaz tuket duzenlı yemesende olur farketmez ılerı zamanalrda yersın, bunu dene garantı verıyorm yag oranın duser.
  17. ciko

Yeni Başladım yardım

Öncelikle gün boyu harcadığın caloriyi bul. Hedefin yağ yakmak ise harcadığın caloriden 400 500 calori az yemeye çalış. Teknosodanda bı mutfak tartısı al yediklerini tart ölç biç, karbonhidratları pistikten sonra, proteini pisirmeden tart. Calorileri herhangi bi siteden hesaplayabilirsin. Daha...
  18. ciko

gun boyu harcadıgından 400 500 calorı az al en ıyısı 500 bu sneı 10 haftada %10 a getırır kardesim. beslenmeyıde ıyı yap, yap ki alıs beısnlere bulkta yaglanma.
  19. ciko

şöyle deneye bılırsın akrdesım, ben baya verım aldım. Pazartesi: Gogus - Triceps - Karın Salı: Sırt Biceps Çarsamba: Omuz Perşembe: Bacak - Karın Cuma: ( Eksik bir bölgeni sıkı setlerle çalışabilirsin, mesela ben sırt çalışıyordum.) Cumartesi: Dinlenme Pazar: Dinlenme Veya istersen pump...
  20. ciko

diyet kola zero sugar

aspartam panık atak anksıyete yapıyor hatta bende yaptı. Ama geçici durum. Oda benım gıbı gunde en az 1lıtre ıcersne. bende bıraktım :) özellikle eklıyeyım sunu bulkta onermem.