Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Arama sonuçlarınız

 1. berkayalcin

  Hipertrofi Için 2 Aylık Antrenman Programı Örneği 2

  Merhaba arkadaşlar, Malum yaz ayını yarıladık ve çoğumuz yağ yakarak büyümek istiyor.Aşağıda ki programı belirtilen beslenme değerlerinle kullandığınızda kaslarınızda büyümeyi ve yağ yakımını göreceksiniz programı kendim ayarladım denemek isteyen deniyebilir yada yorum yapabilir teşekkür ederim...
 2. berkayalcin

  Merhaba

  Merhabalar, 2014 den beri aranızdayım ve bu sene 1.derece vücut geliştirme antrönürlük belgemi tamamladım aynı zamanda bilgisayar mühendisliği öğrencisiyim her türlü bilgi için kapım sizlere açık :)
 3. berkayalcin

  Leg Curl

  Merhabalar, Arkadaşlar leg curl hareketini yaparken en çok baskıyı calflarımda hissediyorum hareketi hocama sorduğumda doğru yaptığımı söylüyor sebebi nedir sizce?
 4. berkayalcin

  Yumurta Yerine

  Merhaba iyi forumlar, Ben savaş hocanın definisyon programını uyguluyorum fakat sabah erken saatte uyandığım için 7 yumurta yemesi mide bulandırıyor bunun yerine bir öneriniz varsa memnun olurum.
 5. berkayalcin

  Başlangıç İçin

  Merhaba arkadaşlar, 2 Yıllık fitness hayatıma ara verdim ve bugün tekrar başladım sizlere sorum hem vücudun toplanması hemde yağ kaybı için Savaş Cebecinin Definisyon programı ile başlamam uygun olur mu ? Programı bilmeyenler için Ve beslenme içinde şunu uygulasam uygun olur mu ?
 6. berkayalcin

  Bu programdan başlasam olur mu?

  Merhaba arkadaşlar, 2 Yıllık fitness hayatıma ara verdim ve bugün tekrar başladım sizlere sorum hem vücudun toplanması hemde yağ kaybı için Savaş Cebecinin Definisyon programı ile başlamam uygun olur mu ? Programı bilmeyenler için
 7. berkayalcin

  Yağ birikimi

  Merhaba, 2 yıllık sporuma 7 8 ay ara vermek mecburiyetinde kaldım göbek ve kas hatlarım yağ bağladı biraz spora tekrar başladım fakat beslenmemi nasıl ayarlamam gerektiğini kestiremiyorum yardımcı olur musunuz?
 8. berkayalcin

  Sporda Verilen Ara

  Merhaba, Ben 2 yıl vücut geliştirme yapmıştım fakat üniversite sınavı hazırlığı için 6-7 ay ara vermek zorunda kaldım haliyle hacim kaybı ve yağlanma onunla birlikte geldi şimdi tekrar spora başlayacağım fakat nasıl bir kılavuz izlemem gerektiğini bilmiyorum yardımcı olabilir misiniz teşekkürler.
 9. berkayalcin

  Beslenme

  Merhaba arkadaşlar ben okul değişikliği ile başka bir şehire gidiyorum ve tavuk yeme olanağım düşük beslenmemi sağlam tutmak için ne yapmam lazım alternatif önerir misiniz.
 10. berkayalcin

  Makro değerleri için site

  Merhabalar, Savaş hocanın programının değerlerini hesaplamak için güvenilir sağlam bir site bulamadım kullandığınız bir iste varsa bildirirseniz sevinirim :)
 11. berkayalcin

  Meyve ve Kuruyemiş

  Merhabalar, Savaş hocanın bulking programında ara öğünlerde 2 avuç içi kuruyemiş ve 1 muz 1 portakal yenmesini söylemiş fakat bizim market alışverişindeki muz pek yeterli gelmiyor portakal zamanıda değil bunun yerine siyah erik armut üzüm vs. tüketsek yerini karşılar mı ikinci olarakda ceviz ve...
 12. berkayalcin

  İshal

  Merhaba arkadaşlar, Ben yaklaşık 4 gündür ishal olmuş durumdayım ancak hastalığım geçti sadece ilaç içecek kadar yemek yemeye zorlayabildim kendimi fakat psikolojik olarak mı yoksa çok kilo mu verdim bilmiyorum kaslarımı sıkamıyorum.Bu ishal süresince verdiğim kilo kas mı olur yoksa su kaybı mıdır?
 13. berkayalcin

  Savaş Cebeci Bulking Supplementler hakkında

  Şimdi Savaş Hocamızın programında bcaa,creatin,glutamin,whey,casein diyor ben şöyle olur mu diye soruyorum Optimum Gold içerisinde 24 gr protein 5.5 gr bcaa 4 gr glutamin bulunuyor ben buna extra olarak universel kreatin alsam casein ve balık yağı eksik kalsa çok zarar olur mu programa maddi...
 14. berkayalcin

  1.5 yıl ama çok boş geçti galiba

  Merhaba arkadaşlar ben yaklaşık 1.5 yıldır spor yapıyorum fakat şuan omuz ölçüm 115 küsür kollarım 34.1 34.8 göğüs 94 bel 82 bacak 46 kilo 68 başladığımda kilo 52ydi fakat şuan 5-6 yapan bir arkadaşım benim ölçülerimi geçti sorun nerde acaba? İlk 7 8 ay boş bir programla yaptım gibi geliyor son...
 15. berkayalcin

  Karın kısmı için

  Merhaba, Savaş hocanın bulking programını yapıyorum şuan ramazan olduğu için dediği gibi programı değiştirdim fakat kafama takılan konu alt , yan , üst karın için ağırlıklı karın hareketi bilmiyorum faydalı olan eğer bir tavsiyeniz varsa bekliyorum ve şu aşağıdaki program günleri iyimi onun...
 16. berkayalcin

  Kahvaltı

  Merhaba arkadaşlar, Ben son 2 haftadır kahvaltı öğünlerini bozuyorum sebebi ise yumurta ve yulafı artık yiyemiyorum yerken af edersiniz ama kusacağım geliyor ne yapmalıyım?
 17. berkayalcin

  Biceps üzerindeki damarın açılması

  Merhabalar arkadaşlar, Benim merak ettiğim biceps üzerindeki damarı nasıl belirgin hale getirebiliriz ek olarak ne yapabiliriz.
 18. berkayalcin

  Biceps üzerindeki damarın açılması

  Merhabalar arkadaşlar, Benim merak ettiğim biceps üzerindeki damarı nasıl belirgin hale getirebiliriz ek olarak ne yapabiliriz.
 19. berkayalcin

  Savaş hocanın programda yanlışlık mı var?

  Merhabalar arkadaşlar ben 64 kiloyum ve savaş hocanın bulk beslenme programını yapıyorum fakat benim ihtiyacım olan kalori 2340 gibi bir şey savaş hocanın programı ise 2000 kalori gibi bişeye denk geliyor bu değerlere göre hangimizin hatası var acaba ? Kilo almakta sorun çekmemin sebebi bumudur
 20. berkayalcin

  Antreman ve Beslenme Programımda sorun mu var ?

  Merhaba arkadaşlar ben bunun 1.5 ay öncesine kadar Savaş hocanın programını yapıyordum defineden sonra hocamın programına geçiş yapma gereği duydum programımda fazla yada az olan neler var söylerseniz sevinirim. Hareket isimlerini hocam yazmış hepsinin ingilizcesini bilmediğim için düz yazdım...
Üst