Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Arama sonuçlarınız

1. berkayalcin

Beslenme Programı Istiyorum

ben ekmek tüketiyorum sabah tam tahıllı 2 dilim ?
  2. berkayalcin

Ne kadar zamandır fitness yapıyorsunuz ?

Düzensiz 3 yıl fakat son 1 yıldır düzenli şekilde devam ediyorum
  3. berkayalcin

Bu Program Iyi Midir?

2 gün yap 1 gün ara ver
  4. berkayalcin

Antreman Programı Lazım Lütfen Yardım

1. gün göğüs- ön kol Incline Press 6 set 6 tekrar 30 saniye dinlenme set arası Incline Fly 4 set 8 tekrar 30 saniye dinlenme arası bench press 6 set 6 tekrar 30 saniye dinlenme arası Dumbell Fly 4 set 8 tekrar 30 saniye dinlenme arası Cable Crossover 10 - 8 - 6 - 20 tekrar 30 saniye dinlenme...
  5. berkayalcin

Bu Program Iyi Midir?

1. gün göğüs- ön kol Incline Press 6 set 6 tekrar 30 saniye dinlenme set arası Incline Fly 4 set 8 tekrar 30 saniye dinlenme arası bench press 6 set 6 tekrar 30 saniye dinlenme arası Dumbell Fly 4 set 8 tekrar 30 saniye dinlenme arası Cable Crossover 10 - 8 - 6 - 20 tekrar 30 saniye dinlenme...
  6. berkayalcin

Gogus Kasi

Her hangi bir dönemden kaynaklanacağını düşünmüyorum
  7. berkayalcin

Ramazan'dan Dolayı 4 Kğ Kaybettim Geri Alabilir Miyim.?

Kimseyle yarışma ego tatmin etme hiç sorun olmaz
  8. berkayalcin

Ramazan'dan Dolayı 4 Kğ Kaybettim Geri Alabilir Miyim.?

Moral bozup stres hormonu arttırma daha kötü olursun pozitif bak vücut senin ömür uzun elbet yapacaksın
  9. berkayalcin

Bu Program Iyi Midir?

Tamam hocam 1 2 saate buraya yazıcam
  10. berkayalcin

Gogus Kasi

Normaldir çok yük biniyorsa hareketi kontrol edin normal bir yükse ileride geçecektir
  11. berkayalcin

Yağ Oranı Düşürme Kas Kütlesi Arttırma

Halen yardjma ihtiyaç varsa yardımcı olabilirim
  12. berkayalcin

Antreman Programı Lazım Lütfen Yardım

Yaş kilo boy bmr gönderin beslenme ve antrenman programı hazırlayayım hocam
  13. berkayalcin

Bu Program Iyi Midir?

Tabi ki şuan müsait değilim akşam size 3 - 4 günlük bir program yazacağım.
  14. berkayalcin

Bu Program Iyi Midir?

İyi değil kötü hatta
  15. berkayalcin

Hipertrofi Için 2 Aylık Antrenman Programı Örneği 2

ben bununla ilgili bir makaleyi size gönderip daha detaylı bilgiyi aktarayım hocam müsait bir zamanda
  16. berkayalcin

Set olarak değerlendirmek biraz kötü Bi yol değil mi hocam sizce ? Program zaten orta seviyenin üzerinde ki Kişiler için doğrusu ben bu şekilde fayda görüyorum etraftakiler de öyle
  17. berkayalcin

Merhaba arkadaşlar, Malum yaz ayını yarıladık ve çoğumuz yağ yakarak büyümek istiyor.Aşağıda ki programı belirtilen beslenme değerlerinle kullandığınızda kaslarınızda büyümeyi ve yağ yakımını göreceksiniz programı kendim ayarladım denemek isteyen deniyebilir yada yorum yapabilir teşekkür ederim...
  18. berkayalcin

Fitness'a Başlangıç

Süt almanın tek amacı kalsiyum fakat bunhn yerine başka kalsiyumun zengin olduğu şeyler yükleyebilirsiniz
  19. berkayalcin

Fitness'a Başlangıç

1 ayda hiç bir değişim göremezsiniz yani insanlardan aa spor yaptın büyümüşsün hemen gibi tepki umutlarınız varsa olmasın fakat pes etmez devam ederseniz 6 - 7 ay gibi bir süreçte iyi bir fark görebilirsiniz doğru antrenman ve beslenme programı ile .
  20. berkayalcin

Omuz Ilerlemesi

Görüntüye bakın hocam ölçüye değil tabi ki ölçü de önemli ama illa yapacam diyorsanız tek bir kişiye ölçtürün değişim farkını takip edin