Hoş geldin!

Forum sitemize kayıt olarak fitness ve vücut geliştirme konularında sorular sorabilir, diğer insanlarla iletişime geçebilirsiniz!

Şimdi Kayıt Ol

Arama sonuçlarınız

1. kocyigit

NEDEN BU KADAR HIZLI???

Merhabalar. Yaklaşık 1 ay olacak bulking yapmaya başlayalı ve 77kg ile başladım. Beslenmem genel hatlarıyla temiz olduğu için clean bulk yapıyorum. Haftada 1 cheat meal yapıyorum. Anlamadığım şey ise antrenmanım yüksek tempolu ağır olmasına rağmen kollar göğüs sırt vs hacim alacagına simit...
  2. kocyigit

NERDE YANLIŞ YAPIYORUM? (Gitmeyen simit bölgesi)

Merhabalar Sayın diyetisten, antrenör ve tüm sporcu arkadaşlarım, hocalarım. Ben yaklaşık 2yıldır aralıklarla diyet ve fitness yapıyorum. Bazen diyeti sallamasamda , antrenmanları yazları bırakmış olsamda (sigarayı bıraktığım yaz ve o yaz 16 saat çalışmak zorunda oldugumdan) devamlılığı hiç...
  3. kocyigit

Bel bolgesi stresinden ölecem !

Merhaba fitness bilim ailesi , Oncelikle kendimden biraz bahsedeyim. 24 yasindayim. Ögrenciyim universite okuyorum ve devlete ait bir yurtta ikamet ediyorum. Kasım ayından beri fitness vg yapiyorum. Basladigimda 90 kiloydum şuan 75.5 kiloyum. Bugun tartildim. Boy 1.76 , belim 89-90. Kac...