Kişilerin güzel bir vücuda sahip olabilmesi için yağ oranını düşürüp kas oranını arttırmaları gerekiyor. Aksi halde kişiler çok zayıf dahi olsalar da yeterli oranda kasları olmadığı için güzel bir vücuda sahip olamıyorlar. Bu aşamada kişilerin fizikleri ya da mevcut kiloları en iyi görünümlü fiziğe sahip olabilmek için yeterli olmayabiliyor. Bu aşamada eğer kişiler fazla kiloları ya da eksik kiloları varsa gerekli yan ürünleri alarak sporlarına destek oluyorlar. Böylece de kişilerin kas oluşumu ve yağ yakımı için gerekli olan mineraller ya da vitaminler vücuda alınmış oluyor. Bazı kişiler bu vitamin ve mineralleri doğal ürünlerden almaya çalışsalar da bunda başarılı olamıyorlar.

Kasların oluşumu için kaslara gerekli enerjinin aktarılması gerekiyor. Gerekli olan bu enerjiyi aktarmak için de kişilerin vücutlarında her gün belirli bir oranda protein alması gerekiyor. Bu proteini kişiler hayvansal ürününler alabildiği gibi bsn syntha 6 gibi protein tozlarından da alabiliyor. Bu protein tozları sütten üretilirken sütün içerisinde yer alan proteinin alınması ile elde ediliyor. Alınan proteinler diğer mineral ve vitaminler ile karıştırılarak bu tozlar elde ediliyor. Bu tozların içerisinde en ağırlıklı orana sahip olan madde protein olurken bunun dışında çok sayıda farklı ürünü yer alıyor. Genel olarak protein tozlarında şeker ve yağ miktarının minimumda tutulması sağlanıyor. Bir yandan da kişiler bu ürünü içecekleri için tadının da güzel olmasına dikkat ediliyor.

Bu ürün içerisinde proteinin yanı sıra A, C, D, E, K vitaminleri yer alırken belirli oranda kalsiyum da bulunuyor. Kişiler bu ürünü aldıklarında günlük protein ihtiyaçlarının tamamını karşılıyorlar. Bunun sonrasında protein içerikli hayvansal ürünleri tüketmeseler dahi herhangi bir protein eksikliği çekmeden kaslarının gelişmesini sağlıyor. Birçok protein tozu bir ölçek içerisinde 30 gram olacak şekilde kullanılırken bu ürün 44 gramlık ölçek ile kullanılıyor. Bu ölçeğin 300 ml. yağsız süt ile ya da su ile karıştırılmasından sonra sporun 45 dakika öncesinde ve spordan hemen sonra tüketilmesi öneriliyor. Bu şekilde birer ölçek tüketildiğinde gerekli ihtiyaç tamamen karşılanmış oluyor.

Kişilerin bu kullanım miktarını arttırmaları için sporlarının en üst seviyeye gelmesi gerekiyor. En üst seviye ağırlıklar ile birlikte vücutlarını zorlayan kişiler gün içerisinde aynı şekilde kullanırken 1 yerine 2’şer ölçek kullanabiliyorlar. Ancak bu kullanım ile birlikte kişiler yüksek oranda protein ve vitamin alacaklarından bunları yakacak seviyede spor yapmak zorunda oluyorlar. Yoksa tüm mineral ve vitaminlerde olduğu gibi bu durumda da vücuda zarar verilmeye başlanabiliyor. Genel olarak Bsn ürünleri bu şekilde tercih edilirken kişiler kısa süre içerisinde istedikleri biçimde verim alabiliyorlar.

Bu ürünü satın alacak olan kişiler bu tarz spor besinlerini satan mağazalara gittiklerinde yüksek fiyatlar ile karşılaşıyorlar. Ancak bu fiyatların çok daha düşüğünü internet sitelerinde bulma şansları oluyor. Eğer Fitbull sitesi gibi kaliteli spor besinleri satan sitelere gelirlerse kişiler bu site üzerinden 169 TL fiyatıyla bu ürünü satın alabiliyorlar. Bu satın alma işlemlerinde de kişiler hem havale işlemlerini hem de kredi kartı işlemlerini gerçekleştirebiliyorlar. Bu işlemlerde kişilerin çeşitli avantajlar kazanmasını isteyen site yönetimi havale ile yapılan işlemlerde kişilere %5 indirim sunarken kredi kartına da 9 taksit yapıyor. Bu sayede kişiler ürünleri satın alırken her zaman en iyi şartlar altında satın alıyor. Sonrasında sorunsuz bir biçimde ürünler ellerine ulaşırken açıklanan dozlarda kullanım ile başarılı sonuçlar alınıyor.

Sponsor

2 YORUMLAR